Top 5 fryzur damskich- dobry wybór i świetny wygląd w jednym

Odpowiednio dobrana fryzura potrafi odmłodzić, ale i ukryć mankamenty czy niedoskonałości. Warto więc poznać top 5 fryzur damskich, które są modne, ale i maksymalnie stylowe i co ważne pasują niezależnie od wieku.

Top 1: oczywiście bob

W naszym zestawieniu nie mogło zabraknąć bob'a, czyli fryzury, która modna jest już chyba od ponad 10 lat i nic nie wskazuje na to, aby to miało się zmienić. Choć symetryczne cięcia były już znane w latach 80-tych to do łask na fryzura wróciła za sprawą fryzjera Victorii Beckham, który wykonał jej takie cięcie. Można powiedzieć, że od tego czasu zaczął się totalny boom. Polecamy wam więc klasycznego bob/a czyli dłuższy przód za brodę, z kolei tył wycieniowany i sięgający około 4 cm przed początek szyi.

Top 2: skoro bob to i lob

Skoro był już bob, to musi znaleźć się także lob, czyli nic innego jak jak bob w dłuższej odsłonie, a więc long bob. To świetna propozycja dla wszystkich kobiet, które chcą cieszyć się modną fryzurą, ale cenią sobie też długie włosy.

Top 3: włosy wiatrem czesane

Czasami proste rozwiązania są trafne i nie inaczej jest teraz, wszak wcale nie musicie decydować się na mocne cięcie, ale możecie postawić na długie włosy, a dokładnie na włosy czesane wiatrem. To właśnie nasza 3 propozycja. W tym przypadku końcówki powinny być wyrównane, do tego po całości warto włosy subtelnie wycieniować. Pozostaje już tylko wysuszenie ich przy użyciu suszarki z dyfuzorem i efekt wow gwarantowany. Ale musicie wiedzieć, że taka fryzura dobrze się prezentuje jeżeli wasze włosy są zdrowe i zadbane. T

op 4: fryzura ala Twiggy

Fryzura, która znana jest dzięki modelce Twiggy znowu wraca do łask. Ale pamiętajcie, że pomimo iż włosy są krótkie ułożenie ich ułożenie może na początku być trudne, bo trzeba zapanować nad grzywką, która jest prosta, a jednak trzeba ją zaczesywać. Do tego niezbędne jest utrzymanie bocznego przedziałku, jednak efekt wart jest poświęconego czasu.

Top 5: pompadour w nowej odsłonie

Włosy przed ramię skrupulatnie zaczesane do tyłu, ale wcześniej lekko podtapirowane- to właśnie pompadour w nowej odsłonie, czyli fryzura, która znowu wraca do łask, ale tym razem z lżejszej formie i damskiej odsłonie.