PADME Fryzjerstwo Kosmetyka  Lublin, ul. Lotnicza 11, tel. 81 745 30 15, pn-pt 8.00-19.00 sob 8.00-14.00

Depilacja woskiem


depilacja woskiem

Proponujemy dwa rodzaje depilacji woskiem - metodą paskową i bezpaskową. Sposób aplikacji wosku w obu przypadkach jest jednakowy. Na skórę zgonie z kierunkiem wzrostu włosów nakładany jest ciepły wosk następnie w metodzie paskowej przyklejany jest fizelinowy pasek do depilacji. Energicznym ruchem równoległym do depilowanej powierzchni ciała, w kierunku przeciwnym do wzrostu włosów pasek/wosk jest zrywany. Czynność powtarzana jest aż do uzyskania efektu gładkiej skóry. Po zabiegu na skórę aplikowany jest preparat łagodzący i opóźniający odrastanie włosów.

Depilacje woskiem metodą bezpaskową dedykujemy do wrażliwych partii ciała jak: bikini, pachy czy twarz. Stosowany tutaj wosk ma w swoim składzie wysoki procent żywicy z najlepszego gatunku sosny charakteryzujący się doskonałą przyczepnością i lepkością. Żywica ta pozwala uzyskać optymalną temperaturę aplikacji i precyzyjne usunięcie włosków już od 0,5 mm. Składniki tego wosku również są zoptymalizowane pod kątem niwelowania bólu podczas wykonywania zabiegu.

 

wosk

Rodzaje depilacji intymnej, którą można wykonać w naszym gabinecie:

 

Depilacja francuska - bikini francuskie 
Depilacja płytka, podczas której włoski usuwane są tylko do linii bielizny - pachwin, nie depilowane są wargi sromowe oraz tył (wewnętrzna strona pośladków).

 

Depilacja brazylijska - bikini brazylijskie
Głębsza od depilacji francuskiej. Włoski usuwane są z przodu aż do wcześniej uzgodnionej szerokości/kształtu (pasek, trójkąt), z części warg sromowych (głębokość ustalana z klientką), oraz z tyłu między pośladkami.

 

Depilacja hollywood - bikini hollywood
Depilacja całkowita. Od depilacji brazylijskiej różni się tym, że włoski są całkowicie usuwane ze wzgórka łonowego oraz z warg sromowych.