PADME Fryzjerstwo Kosmetyka  Lublin, ul. Lotnicza 11, tel. 81 745 30 15, pn-pt 8.00-19.00 sob 8.00-14.00

Mezoterapia mikroigłowa


Mezoterapia mikroigłowa

To zabieg podczas, którego za pomocą wielu mikronakłuć wprowadza się w głąb skóry specjalne odżywcze koktajle. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do głębszych warstw skóry.

Zabieg wykonywany jest przy zastosowaniu znieczulającego kremu. Dermaroller zaopatrzony w kilkaset cieniutkich igiełek o odpowiednio dobranej długości (od 0.2 mm do 1 mm) przesuwany jest po skórze twarzy i robi tysiące mikronakłuć - mikrouszkodzeń. Powoduje to zmobilizowanie sił organizmu do przyspieszonej regeneracji skóry, zwiększenia wytwarzania kolagenu i elastyny oraz przekrwienie. Następnie do skóry właściwej aplikowany jest preparat odżywczy ze składnikami aktywnymi. Przygotowanie skóry Dermarollerem powoduje, iż preparaty z substancjami aktywnymi dostarczane na skórę mają zwiększone wchłanianie i przenikanie nawet do 1000 razy bardziej niż normalnie. Koktajl odżywczy dobierany jest do potrzeb skóry.

Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy zabieg wykonywany jest w serii 4-8 zabiegów 1 raz w tygodniu

W cenę zabiegu nie jest wliczony profesjonalny Dermaroller, jego koszt to 60 zł (około 6 zabiegów).

 

ważne:
  • 4 godziny po zabiegu można umyć twarz
  • należy stosować kremy z filtrem przeciwsłonecznym o wysokim faktorze
  • po zabiegu należy intensywnie nawilżać skórę
  • przez 2 dni po zabiegu powinno się unikać przebywania w sztucznie ogrzewanych pomieszczeniach jak sauna, termy oraz unikać basenu, gorących kąpieli i picia alkoholu