PADME Fryzjerstwo Kosmetyka  Lublin, ul. Lotnicza 11, tel. 81 745 30 15, pn-pt 8.00-19.00 sob 8.00-14.00

Zabiegi pielęgnacyjne Farmona

Farmona logo

Brzoskwiniowe Dłonie zabieg odżywczo-wygładzający dla dłoni
brzoskwiniowe dłonie

przeznaczony jest do przesuszonej, szorstkiej skóry dłoni lub jako uzupełnienie zabiegu tradycyjnego manicure o elementy relaksu i odżywienia skóry dłoni. Po aromatycznym, pachnącym brzoskwiniami zabiegu, skóra rąk staje się nawilżona, gładka i odżywiona. Zabieg przygotowuje też do komfortowego wykonania klasycznego manicure z usuwaniem skórek. Etapy zabiegu: aromatyczna kąpiel, wmasowanie peelingującej galaretki, aplikacja  brzoskwiniowej maski (dłonie zawijamy w folię i wkładamy do rękawic frotte), wmasowanie nawilżającego sorbetu.

wskazania: przesuszona, szorstka skóra, dłonie narażone na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych: słońca, mrozu, wiatru, niskich lub wysokich temperatur, detergentów

efekt: skóra dłoni będzie nawilżona, odżywiona, wygładzona, wzrośnie jej elastyczność i wystąpi efekt "jedwabnych dłoni"

 

Nivelazione Lekkie Stopy kojący zabieg przynoszący ulgę zmęczonym i opuchniętym stopom
Nivelazione

Przebieg zabiegu. Stopy moczymy w ciepłej wodzie z dodatkiem soli do kąpieli, po osuszeniu wmasowany jest peeling, usuwany jest zrogowaciały naskórek, aplikowana jest maska zmiękczająco-wygładzająca, stopy zawijane są w folię i wkładamy je w kapcie frotte, na koniec aplikowany jest krem z woskiem pszczelim.

wskazania: zmęczone stopy, zszarzałą i słabo odżywiona skóra, brak odpowiedniego nawilżenia, odciski i zgrubienia

efekt: uczucie lekkości stóp, odpowiednie nawilżenie i odżywienie, regeneracja naskórka